Neler yeni
  • Dreamboxturk.Com Sitemize devamlı konu acıcak devamlı online olan mod ve adminler alınacak irtibat direk admin nickine yapılması rica olunur...

Program Windows 8 ve 8.1 Hızlandırma Programı

admin

Site Admin
Yönetici
Sayfa Yönetimi
Katılım
12 Eki 2020
Mesajlar
151,390
Windows 8 ve 8.1 Hızlandırma Programı – Windows 8 Manager İndir Download


Windows 8 ve Windows 8.1 masaüstü ve dizüstü bilgisayarlarınız için gerekli olan bütün araçlar Windows 8 Manager programı içerisinde yer alıyor. Windows 8 ve Windows 8.1 bilgisayarınızı hızlandırmak, bakım yapmak ve optimize etmek için en iyi programlardan birisidir.

Windows 8 Bilgisayarınızı Optimize Edin

Windows 8 ve Windows 8.1 bilgisayarınızı hızlandırmak için Windows 8 Manager programını ücretsiz indirin. Windows 8 Manager programı Windows 8 ve 8.1 bilgisayarınız için gerekli olan bütün araçları sunuyor. Windows 8 ve 8.1 bilgisayarınızı hızlandırmak ve yönetmek için en iyi programlardan birisidir.Windows 8 Manager ile Windows 8 ve Windows 8.1 bilgisayarınızı temizlemek, optimize etmek, onarmak ve hızlandırmak için gerekli olan bütün araçları tek bir programda size sunuyor.
Windows 8 ve Windows 8.1 bilgisayarın ihtiyacı olabilecek her türlü aracı farklı kategoriler altında size sunan Windows 8 Manager programı içerisinde aşağıdaki ekran görüntüsünde de göreceğiniz üzere Bilgi, Optimizasyon, Temizleme, Özelleştirme, Güvenlik, Ağ ve Çeşitli Araçlar kategorileri yer alıyor. Bu kategoriler altında ihtiyacınız olan bütün araçlar size sunuluyor.
Information (Bilgi): Sistem geri yükleme, Microsoft ürünlerinin ürün anahtarını bulma, sistem ve donanım hakkında bilgi alma işlemlerini Information yani Bilgi kategorisinden alabilirsiniz.
Optimizasyon kategorisinde ise bilgisayarın performansını artırıp, bilgisayarı hızlandırma işlemlerini yapabilirsiniz.
Cleaner yani Temizleyici kategorisinden ise bilgisayarınızdaki disk alanlarını görüntüleyebilir, program kaldırabilir, kalıntıları kaldırabilir ve komple bir temizlik yapabilirsiniz.
Customization yani Özelleştirme kategorisinden ise masaüstü, başlat, bildirim alanı ve daha bir çok bilgisayar parametlerini özelleştirebilirsiniz.
Security yani Güvenlik adımından bilgisayarının sistem güvenliğini arıtacak önemler alabilirsiniz. Hassas dosyalar için şifreler verebilir ve silinen dosyaları geri getirebilirsiniz.
Network yani Ağ kaegorisinden internet bağlantısı ve ağ ayarlarını optimize edebilir ve kablosuz ağlarınızı yönetebilirsiniz.
Çeşitli Araçlar kategorisinden ise faydalı bir çok araca ulaşabilirsiniz.

Windows 8 Manager Detayları

Lisans:Ücretsiz
Boyut:13 MB
Dil:İngilizce
Versiyon:Son Sürüm
İşletim SistemWindows 8 ve Windows 8.1
 
Google ads alanı