Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forum'a kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

  • Dreamboxturk.Com Sitemize devamlı konu acıcak devamlı online olan mod ve adminler alınacak irtibat direk admin nickine +491637790062 WhatsApp dan yapılması rica olunur...

Program Windows 11 yayınlandı

SonSuzLuK

Form Admin
Yönetici
Sayfa Yönetimi
Katılım
20 Tem 2017
Mesajlar
43,131
Web sitesi
www.dreamboxturk.com
Yazılım devi Microsoft, birçok yeni özellikle birlikte büyük bir yeniden tasarım sunan Windows 11'i kullanıma sundu. Yeni bir görünüme sahip olacak olan Windows 11, şu an eni nesil birçok Windows 10 cihaz için yerleşik olarak elde edilebiliyor. Windows.com'a gidip PC Health Check uygulamasını indirerek bilgisayarınızın ücretsiz Windows 11 yükseltmesi için uygun olup olmadığını kontrol edebilirsiniz.

WİNDOWS 11 NASIL YÜKLENİR?

Windows 10 lisansına sahip olanlar için tamamen ücretsiz. Windows 11 şu an yeni nesil cihazlara gönderildi, uyumlu tüm cihazlara gönderilmesi ise 2022 yılı ortalarına kadar sürmesi bekleniyor.

Windows 11 güncellemesine şu şekilde ulaşılabilecek;

* Bilgisayarınızdan “BAŞLAT”a tıklayınız.

* “Ayarlar”a giriş yapın.

* “Güncelleştirme ve Güvenlik” seçeneğini tıklayınız.

* Sol tarafta yer alan menüde bulunan “Windows Update” menüsüne giriş yapınız.

* Bilgisayarınız destekliyorsa, önünüzdeki ekranda Windows 11’in indirilebileceğini göreceksiniz.

Sisteminiz desteklemiyorsa, “Bu bilgisayar şu anda Windows 11 için olan tüm sistem gereksinimlerini karşılamıyor.” şeklinde bir uyarı çıkabilir.

* İndirme işlemini gerçekleştirmenin ardından Windows güncellemesi yapar şekilde belirtilenleri takip edin ve yüklemeyi tamamlayın.


Not....Yükleme sahibinin sorumluluğundadır,olabilecek riskli durumlara karşı önlemlerinizi mutlaka alınız....