Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forum'a kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Dreamboxturk.Com Sitemize devamlı konu acıcak devamlı online olan mod ve adminler alınacak irtibat direk admin nickine +491637790062 WhatsApp dan yapılması rica olunur...

Ben de artık evlenmek istiyorum

ali

Bir organizasyonda sunuculuk yapan Aysun Kayacı, özel hayatıyla ilgili soruları yanıtladı.

4

Aysun Kayacı önceki gün Sabancı Müzesi'nde Nescafe '3'ü 1 arada'nın 10'ncu yıl çekilişinin sunuculuğunu üstlendi.
BENİ EVLENDİRİN

Müzenin parke taşlarında topuklu ayakkabılarıyla yürümekte zorlanan Kayacı, kendisini görüntüleyen gazetecilere, 'Bana haber yazmayın, beni artık evlendirin' diye takıldı. 'Annemin de baskısı başladı. Ben de artık evlenmek istiyorum' diyen Kayacı, 'Bir süredir hayatınızda ünlü bir işadamı olduğu yazılıyor, doğru mu?' sorusuna 'Hepsi dedikodu. Hayatımda ünlü bir işadamı falan yok. Bir yıldır birlikte olduğum bir insan var. Yurtdışında yaşıyor. Genelde yurtdışında vakit geçiriyoruz. Bebek'te piyasa yapmıyoruz' yanıtını verdi.